قوانین کلاس ها

قوانین کلاس‌ها

– موسسه آموزشی لینگوبایتس تنها در زمینه آموزش مجازی (آنلاین) فعالیت دارد و نمی‌تواند پذیرای درخواست زبان‌آموزان عزیز برای برگزاری کلاس‌های حضوری باشد.

– ثبت‌نام زبان‌آموزان عزیز در کلاس‌های موسسه لینگوبایتس تنها پس از پایان پذیرفتن مراحل پذیرش (تعیین سطح، تنظیم قرارداد و …) قطعی و نهایی تلقی می‌شود.

– زبان‌آموزان عزیز باید پیش از نهایی شدن فرآیند ثبت‌نام خود در موسسه لینگوبایتس، از جزییات پرونده آموزشی خود مطلع شوند.

– زبان‌آموزان عزیز باید در روز و ساعت مقرر و البته به‌موقع سر کلاس حاضر شوند. بی‌شک در صورت غیبت یا تاخیر، معلم نمی‌تواند زمان از دست رفته را جبران یا محتوای جامانده را بازتدریس نماید.

– همه هماهنگی‌‌ها و امور مربوط به آموزش زبان‌آموزان در گروه‌های تلگرامی کلاس مربوطه صورت می‌گیرد و به مشکلات و درخواست‌هایی که به صورت خصوصی برای معلم ارسال شود ترتیب اثر داده نمی‌شود.

– زبان‌آموزان عزیز باید پیش از شروع کلاس، وسایل و ابزار لازم برای آموزش از جمله لپتاپ، موبایل، دفتر و … را آماده کرده باشند.

– بعد از نهایی شدن فرآیند ثبت‌نام و ارسال شدن قرارداد به ایمیل زبان‌آموز، ایشان موظف است همه بندهای مربوطه را با دقت بخواند. بی‌توجهی به محتوای قرارداد، مسئولیتی متوجه معلم یا مدیر موسسه لینگوبایتس برای لغو قرارداد یا بازپس‌دهی شهریه نمی‌کند.

– فقط زبان‌آموزی که بابت شرکت در کلاسی شهریه پرداخت کرده حق شرکت در آن را دارد و حضور فردی دیگر (چه به عنوان نماینده زبان‌آموز چه به عنوان همراه) در کلاس مجاز نیست.

– امکان ضبط کلاس‌ها تنها در صورت اعلام موافقت معلم در گروه تلگرامی کلاس مربوطه وجود دارد. البته زبان‌آموزان حتی در صورت داشتن اجازه برای ضبط محتوای کلاس، حق پخش یا به اشتراک‌گذاری آن با دیگران را ندارند.

– رعایت همه موازین انسانی و اخلاقی و ضوابط جاری در کشور ایران در کلاس‌ها و گروه‌های تلگرامی الزامی است.

– در صورت بروز مشکل سیستمی یا ایراد فنی جدی برای معلم در برگزاری کلاس، جلسه جبرانی مربوطه در اولین فرصت بعد از هماهنگی با زبان‌آموزان برگزار می‌شود.

– زبان‌آموزان عزیز موظفند در صورت مواجهه با هرگونه مشکلی در ارتباط با کلاس‌ها، تعامل با معلم و … در اولین فرصت مسئله را با مدیر موسسه لینگوبایتس در میان بگذارند.

– شهریه کلاس‌ها باید ده جلسه یکبار به صورت پیش‌پرداخت و حداقل ۲۴ ساعت قبل از شروع اولین جلسه واریز شود. در غیر این صورت، معلم مسئولیتی در قبال برگزاری کلاس ندارد.

– امکان بازپس‌گیری شهریه ثبت‌نام تنها در چارچوب «شیوه‌نامه بازپرداخت شهریه» که در متن قرارداد لینگوبایتس قید شده میسر است. بدیهی است به هیچ درخواستی خارج از ضوابط مقرر در قرارداد رسیدگی نمی‌شود.

– از آنجا که رسیدن زبان‌آموزان عزیز به هدف‌شان برای مدیر و معلمان موسسه لینگوبایتس بینهایت بااهمیت است، بدین وسیله اعلام می‌داریم صرف حضور زبان‌آموزان در کلاس، ملاک عمل موسسه لینگوبایتس برای یادگیری نیست! بنابراین اگر زبان‌آموز به دل‌سوزه‌ها و تلنگرهای معلم خود در خصوص پیگیری تمرین‌ها و مطالعه، انجام به‌موقع و کامل تکالیف منزل و فیدبک‌های معلم روی تکالیف بی‌اعتنایی تکرارشونده داشته باشد، دوره‌اش برای همیشه لغو می‌شود.

– زبان‌آموزان عزیز در صورت تمایل برای ثبت‌نام در کلاس نیمه‌خصوصی، نیمه‌گروهی یا گروهی موسسه لینگوبایتس باید تا رسیدن کلاس به حد نصاب لازم نفرات صبر نمایند.

– زبان‌آموز روی هر دوره پرداختی فقط یک جلسه حق لغو یا عقب انداختن ساعت کلاس را دارد.
– زبان‌آموز اجازه ندارد به معلم خود جایی غیر از گروه تلگرامی پیام دهد.

– ساعات مجاز پاسخ‌گویی به سوالات زبان‌آموز یا پیگیری تکالیف ایشان 9 صبح تا 9 شب است و معلم خارج از زمان تعیین‌شده تعهدی در این زمینه ندارد.

– معلم موسسه لینگوبایتس موظف است به‌موقع و آماده سر کلاس حضور پیدا کند. بدیهی است در صورت تاخیر باید زمان از دست رفته را جبران نماید.

– معلم موسسه لینگوبایتس باید از تمام تجربه و دانش خود برای کمک‌رسانی بهتر به زبان‌آموزانش بهره بگیرد و موظف است از آگاهی کامل زبان‌آموز خود درباره میزان و نحوه انجام تکالیف اطمینان حاصل کند.

– معلم موسسه لینگوبایتس در صورت نیاز به لغو کلاس به هر دلیلی موظف است از ۲۴ ساعت قبل در گروه تلگرامی کلاس مربوطه در این مورد با زبان‌آموز خود هماهنگی لازم را صورت دهد. اگر ایشان بدون اطلاع قبلی کلاس را لغو کند یا در زمان برگزاری آن جابجایی صورت دهد باید جلسه بعدی را رایگان برگزار کند.

– کلاس‌های آنلاین موسسه لینگوبایتس در روزهای تعطیل رسمی کشور تشکیل نمی‌شود، مگر اینکه معلم مربوطه در این زمینه با زبان‌آموز خود به توافق دیگری برسد.

– جلسه مشاوره با مدیر موسسه لینگوبایتس، آزمون ماک (برای متقاضیان آیلتس و پی‌تی‌ای) و آزمون تعیین سطح شفاهی (برای همه متقاضیان) همگی نیازمند صرف هزینه جداگانه است و شهریه کلاس‌ها هیچ ربطی به هزینه‌کرد زبان‌آموزان عزیز برای موارد مذکور ندارد.

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید