به «سرویس ارزیابی و تصحیح متن» لینگوبایتس خوش آمدید!

ضمن تشکر از شما بابت اعتمادتان، خواهش می‌کنیم قبل از هر اقدامی به نکات زیر توجه کنید:
۱. متن شما قبل از ارسال باید دارای چند ویژگی‌ باشد. در غیر این صورت، موسسه لینگوبایتس هیچ مسئولیتی در قبال متن و وجه پرداختی شما عزیزان ندارد:
– در فایل Word با فونت ۱۴ و قلم Times New Roman تایپ شود و آن را این‌طور نام‌گذاری کنید: نام و نام خانوادگی (به انگلیسی)، نوع متن (تسک ۱ یا ۲)، تاریخ ارسال (تقویم شمسی). مثل نمونه زیر:
Mahsa Davari_Task 2_12 Mehr 1401
– تعداد لغت مجاز در فایل‌های تسک یک باید نهایتا ۱۸۰ و در تسک دو نهایتا ۲۸۰ کلمه است. در صورتی که کاراکترهای فایل ارسالی شما بیش از حد ذکرشده باشد، مبلغ ۵۰ هزار تومان به هزینه تصحیح آن اضافه می‌شود.
– موضوع سوال باید در فایل ارسالی گنجانده شود. بدیهی است به متن‌هایی که بدون سوال یا موضوع موردنظر ارسال شوند ترتیب اثر داده نمی‌شود.
۲. حق‌الزحمه تصحیح هر متن تسک یک، ۱۰۰ هزار تومان و هر متن تسک دو، ۱۲۰ هزار تومان است. این نرخ تا پایان سال ۱۴۰۱ ثابت خواهد بود.
۳. مبلغ واریزی شما فقط شامل موارد زیر می‌شود:
– تصحیح غلط‌های واژگانی، ساختاری و گرامری متن (با بهره‌گیری از قابلیت track change برنامه Word)
– نمره‌دهی مجزا برای هر یک از چهار ضابطه اصلی طبق «معیارهای ارزیابی» (بند دسکریپترز)
– کامنت‌دهی صوتی راهنما (ارزیابی کلی متن و اظهارنظر درباره نحوه ارتقاء نمره)
۴. شما با پرداخت حق‌الزحمه تصحیح متن، رضایت کامل خود را برای استفاده از این سرویس اعلام می‌دارید. به همین دلیل، امکان پس گرفتن وجه پرداختی بعد از انجام شدن عملیات واریز به هیچ وجه وجود ندارد.
۵. تلاش می‌کنیم مدت زمان لازم برای تصحیح متون ارسالی را به حداقل برسانیم، ولی چون ارزیابی و فیدبک‌دهی متن‌های آزمون آیلتس کاری تخصصی و نیازمند تمرکز بالا است، لطف کنید تا اعلام نتیجه (چهار روز کاری) صبور باشید و از ارسال پیام‌ بی‌مورد برای مدیر موسسه یا … خودداری کنید.
۶. متن تصحیح‌شده شما فقط به ایمیل‌تان ارسال می‌شود. بنابراین موقع وارد کردن آدرس ایمیل، نهایت دقت را به کار بگیرید.
۷. متن‌های اسکن‌شده، دست‌نویس یا تنظیم‌شده در هر قالبی غیر از Word تصحیح نمی‌شوند.
۸. فایل ارسالی شما باید فقط حاوی یک موضوع یا یک تسک باشد. بدیهی است به فایل‌های حاوی بیش از یک متن ترتیب اثر داده نمی‌شود.
۹. هر زبان‌آموز مجاز است در هفته فقط یک متن ارسال کند.
۱۰. برای جویا شدن از خدمات ویژه سرویس تصحیح با نام «خدمات پریمیوم» مثل امکان برگزاری کلاسی برای بررسی موشکافانه متن ارسالی) لطفاً با ایمیل مدیر موسسه (آدرس آن در بخش «تماس با ما» موجود است) ارتباط بگیرید.